88862540
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 الی 17:00، پنج شنبه تعطیل

چاپ کارت گارانتی

کارت گارانتی چیست؟

کارت گارانتی کارتی است که در ازای خرید محصول از طرف فروشنده به مشتری  داده میشود که بعد از خرید پشتیبانی هایی توسط فروشنده از محصول یا خدمات  خواهد شد.


درواقع کارت گارانتی نمونه ای از خدمات پس از فروش است که به واسطه کارت  گارانتی فروشنده متعهد میشود برای مدت زمان خاصی از محصول خود پشتیبانی  کند و درصورت خرابی و یا به وجود آمدن مشکل برای محصول طبق مفاد مندرج  درکارت گارانتی به مشتری خدمات ارائه نماید.

 

اصولا درکارتهای گارانتی دوچیز قابل توجه است:یکی مدت زمان گارانتی و  دوم مواردی است که شامل گارانتی میشود و فروشنده در قبال آنها متعهد است و  خارج ازموارد ذکرشده تعهدی ندارد .

 

مزایای چاپ کارت گارانتی پی وی سی: 

 

معمولا اعتبار کارتهای ضمانت نامه به صورت چند ماهه و چندساله هستند و  بنابراین باید کارت ها از مقاومت بالایی برخوردار باشند که  تا انتهای  تاریخ اعتبار گارانتی آسیبی نبیند .

مناسبترین جنس برای کارتهای گارانتی کارت های pvc هستند که با دوام و  مقاوم بوده و سبک طراحی گرافیکی مناسبی دارند و همچنین در برابر  رطوبت،نم،ضربه و… چندین سال بدون هیچ گونه مشکلی سالم باقی می مانند.

از مزایای کارت گارانتی میتوان به این مساله اشاره کرد که دادن کارت  گارانتی به مشتری باعث میشود که مشتری برند و نام تجاری شما را به خاطر  بسپارد زیرا به موجب کارت گارانتی می تواند مشمول خدمات شما شود و این  الزام وجود دارد که از کارت گارانتی به خوبی نگهداری کند و برای حفظ آن  بکوشد.

طراحی کارت گارانتی:

طراحی کارت گارانتی باید خلاقانه و حرفه ای باشد به طوری که نزد مشتری به شما و محصولاتتان ارزش و اعتبار ببخشد .

در طراحی کارت گارانتی به چند نکته اشاره میکنیم:

  • طراحی کارت گارانتی با نرم افزارهای گرافیکی حرفه ای نظیر فتوشاپ انجام میشود.
  • لوگو و اطلاعات محصول باید روی کارت گارانتی درج گردد.
  • اطلاعات مربوط به شرایط ضمانت نامه حتما باید پشت کارت درج شود.
  • طراحی کارتها باید در ابعاد ۸۵ در ۵۵میلی متر باشد.
  • کیفیت طرح باید dpi300 باشد.

چاپ کارت گارانتی:

به دلیل اینکه شرایط و ویژگی های کارت ها باهم متفاوت است بایستی از  کارتهایی استفاده شود که قابلیت چاپ اطلاعات متغییر را داشته باشد و همچنین  برای چاپ این نوع کارتها ی گارانتی باید از دستگاه های کارتpvcبا تکنولوژی  چاپ افست استفاده شود.

چاپ ضمانت نامه در تیراژبالای ۱۰۰۰عدد صورت می گیرد و می توان آن را روی  انواع کارت با رنگهای متنوع مانند:طلایی متالیک ،سفیدو نقره ای متالیک و  در ضخامتهای مختلفی مثل ۳۰۰میکرون،۵۰۰میکرون،۷۶۰میکرون چاپ کرد.